Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Травень - місяць, коли про ментальне здоров’я говорять голосніше
Травень — місяць, коли про ментальне здоров’я говорять голосніше.
Щороку у травні в Україні та світі проводиться **Місяць обізнаності про ментальне здоров’я** — ініціатива, започаткована у 1949 році у США неурядовою організацією Mental Health America. Вона мала на меті просту, але дуже важливу річ: допомогти людям краще зрозуміти, що таке ментальне здоров’я, зменшити стигму навколо нього та заохотити до профілактики.
З часом ініціатива набула **глобального масштабу.** Тепер на всій планеті травень — це час, коли про ментальне здоров’я говорять у школах і на роботі, в громадах і соцмережах. Різні країни мають різні підходи та роблять власні акценти.
Наприклад, цьогоріч у Канаді під час *Mental Health Week* звучатиме заклик *«Unmasking Mental Health»* — зняти маски й **говорити відкрито** про те, як ми себе насправді почуваємо. У Великій Британії фокусуватимуться на темі *«Community»* — як соціальні зв’язки впливають на психоемоційний стан людини.
**В Україні Місяць обізнаності про ментальне здоров'я **пройде під закликом віднайти свої сенси, які у часи випробувань працюють як внутрішні опори: *«Ти як? Сенси поряд. Віднайди свої на платформі howareu.com». *
**Сенси як теплі та підтримуючі послання зібрала у «СенсоТеку. Ти як?» Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» — ініціатива першої леді Олени Зеленської, разом із психологинею Світланою Ройз. **
Сенси — це те, що дає **перспективу** й підтримує нас навіть у часи невизначеності. Вони формують траєкторію **майбутнього** й водночас стають опорою в **теперішньому** — не просто показують напрям, а наповнюють його значенням.
Відсьогодні **на головній сторінці платформи «Ти як?» щодня з’являтимуться сенси** — теплі підтримуючі послання, які ведуть від роздумів до дії (з повним переліком можна ознайомитися [за посиланням](https://howareu.com/materials/sensoteka-ty-iak?v=68109c09715fa)). **Усі сенси доповнені рекомендаціями щодо піклування про ментальне здоров’я і плекання стійкості. **Серед них корисні інсайти знайдуться для дорослих і дітей, для людей із бойовим досвідом і їхніх близьких. Усе це — щоб **кожен і кожна** могли знайти те, що справді працює саме для них.
Також на платформі «Ти як?»** оновлено ****[розділ «Самодопомога»](https://howareu.com/self-help)****: **відтепер це **повноцінний онлайн-інструмент,** завдяки якому підтримка буде поруч у будь-який момент. Концепція сервісу проста, але дієва: **самодопомога — це не разова дія, а навичка,** яку можна розвивати щодня. Це про те, як поступово вчитися дбати про себе на фізичному, ментальному та соціальному рівнях — з опорою на науково обґрунтовані підходи, зручно структуровані матеріали та інтерактивні практики.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.